LG-TRAGE, služby v oblasti cestovného ruchu

Dovolenka v zahraničí

list.jpg

PIEŠŤANY – kúpeľno, relaxačný pobyt


HOTEL ODEVÁK ***

Hotel Odevák sa nachádza v blízkom okolí mesta Piešťany, na východnom pobreží vodnej nádrže Sĺňava. Hotel je od centra mesta a kúpeľného ostrova vzdialený približne 1,8 km. Príjemné mierne počasie počas všetkých štyroch ročných období a svieži vzduch umožňujú nepretržitú a úspešnú kúpeľnú liečbu v priebehu celého roka.

UBYTOVANIE:

Hotel s rodinnou atmosférou poskytuje ubytovanie v kompletne zrekonštruovaných izbách a apartmánoch. Vybavenie izieb: kúpeľňa, WC, telefón, rádio, chladnička a TV-SAT.

STRAVOVANIE:

K dispozícii je príjemná a klimatizovaná reštaurácia so slovenskou i medzinárodnou kuchyňou. Raňajky a večera sú ponúkané vo forme bohatých švédskych stolov. Niečo malé na zahryznutie si môžete objednať v dennom bare a v lete aj na letnej terase.

VOĽNÝ ČAS A ZÁBAVA:

Súčasťou hotela je nové rehabilitačné centrum – fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia. Pre spríjemnenie pobytu si môžete dopriať – masáže, perličkový kúpeľ, vírivku, studené a teplé zábaly, rašelinové zábaly, bahenné procedúry, saunu, telocvičňu i knižnicu.

Hotel má vo svojej ponuke bohatý a zaujímavý program – tanečné a hudobné večery, gastronomické podujatia, ukážky ľudových remesiel, športové aktivity, poldňové a celodenné výlety, slovenská svadba, večery s dychovkou, operetné večery, každý utorok tombola.
 

„CHUŤOVKA RELAXU“

UBYTOVANIE: Hotel ODEVÁK *** maple.jpg

CENA:

V CENE JE ZAHRNUTÉ:Dovolenka na Slovensku

Odporúčame

ApartmányVysokéTatry.sk www.dovolenky-lastminute.sk www.vt.sk