LG-TRAGE, služby v oblasti cestovného ruchu

Dovolenka v zahraničí

Pracovné cesty

laco-sluchatka.jpg

Okrem štandardných agentúrnych služieb v oblasti dovolenkového cestovného ruchu Vám naša cestovná kancelária ponúka aj pomoc pri zabezpečení Vašej pracovnej cesty. Vaše požiadavky týkajúce sa pracovnej cesty budeme podrobne sumarizovať a po ich dôkladnom zhodnotení Vám pripravíme návrh, ktorý bude pre Vás a Vašu firmu najprijateľnejší či už z hľadiska nákladov, rozloženia času i naviazanosti a postupnosti jednotlivých služieb. Poskytovateľov služieb starostlivo vyberáme a to vždy posudzovaním kvality poskytovaných služieb a cenou za tieto služby.
 

Portfólio poskytovaných služieb pri zabezpečovaní pracovných ciest 

Itinerár pracovnej cesty

Vypracujeme Vám itinerár pracovnej cesty podľa Vašich požiadaviek s prihliadnutím na minimalizáciu nákladov a naviazanosťou jednotlivých služieb. Ku každej Vašej požiadavke pristupujeme individuálne a venujeme sa jej niekoľko hodín. Starostlivo zvažujeme výber poskytovateľ služieb tak, aby bola zaručená úplná spoľahlivosť počas Vašej pracovnej cesty. Vaša spokojnosť a možnosť skutočne sa venovať cieľu, pre ktorý realizujete služobnú cestu je aj našou odmenou.
 

Letenky do celého sveta

qantas.jpg

Na nákup leteniek využívame rezervačný systém Amadeus. Letenky nakupujeme od všetkých renomovaných leteckých spoločností nevynímajúc ani nízkorozpočtové. Na základe Vašich požiadaviek, sa budeme snažiť zabezpečiť miesto v lietadle podľa Vašich predstáv ( okno, chodba ) a vo Vami požadovanej triede ( economy class, business class a pod.). Budeme nápomocní pri pripisovaní bodov vo Vašich FF ( frequent flyer ) programoch. Naša ponuka letov samozrejme zahŕňa lety do celého sveta.
Transfery na letisko a z letiska

touran1.jpg

Nakoľko sa nachádzame v strede a pre tých romantickejších v srdci Európy, častokrát zabezpečujeme odlety aj z iných, ako slovenských letísk. Práve preto Vám ponúkame možnosť využiť našu ponuku na transfer z miesta bydliska, či pracoviska priamo na letisko. Na základe Vašej požiadavky Vám radi zabezpečíme transfer na letisko nie len v Bratislave, Košiciach či Poprade, ale aj na letiská vo Viedni, Krakove, Budapešti či Prahe.
Ubytovanie

hotel-dubai.jpg

Pri pracovných cestách je dôležitý správny výber hotela. Dávame dôraz na Vaše požiadavky a vieme Vám počas pracovnej cesty zabezpečiť ubytovanie v hoteli či penzióne v štandarde, ktorý Vám bude najviac vyhovovať. Bezdrôtové pripojenie na internet resp. dopravná dostupnosť k miestu rokovania, či veľtrhu sú pre nás ale hlavne pre zabezpečenie Vašej spokojnosti, samozrejmosťou. Vzhľadom na dobré a dlhodobé obchodné vzťahy vieme ubytovanie zabezpečiť za bezkonkurenčné ceny v krajinách celého sveta.
Víza

V prípade potreby Vám zabezpečíme resp. pomôžeme vybaviť vstupné víza do krajín, s ktorými má Slovenská republika vízovú povinnosť. Radi Vám poskytneme informácie o vízových povinnostiach.
 

Pracovné stretnutia – workshopy

laco-leonidas.jpg

Nie len na Slovensku, ale hlavne v zahraničí Vám dokážeme nájsť vhodných obchodných partnerov podľa Vašich požiadaviek a zorganizovať pracovné stretnutie – workshop. Na takto vopred pripravenom pracovnom stretnutí – workshope Vám zabezpečíme vhodné podmienky pre prezentáciu Vašej firmy, Vášho produktu tak, aby efekt z pracovnej cesty bol čo najväčší. Samozrejmosťou pri pracovných stretnutiach je zabezpečenie malého občerstvenia a po stretnutí malý banket či recepcia.
Vstupenky na výstavy, veľtrhy

veltrh-kiev.jpg

Iste viete, že včasná registrácia účasti na výstave či veľtrhu, Vám poskytuje možnosť ušetrenia nákladov za vstupné. V prípade, že budete mať záujem, vieme Vám zabezpečiť vstupenky na výstavy, veľtrhy, trajekty a iné kultúrno-spoločenské podujatia
Tlmočenia počas obchodných stretnutí, sprevádzanie

Ak plánujete pracovné stretnutie v zahraničí a uvažujete o tom, že by sa Vám hodil tlmočník, zverte sa nám. Zabezpečíme Vám tlmočníka v jazyku, v ktorom budete viesť obchodné rokovanie. Ak by ste zvažovali možnosť sprevádzania počas celej pracovnej cesty, vieme zabezpečiť kumulovanú funkciu tlmočník – sprievodca.
 

Odborné, kvalifikované preklady

Ponúkame Vám aj prípravu na obchodné rokovania vo forme odborných a kvalifikovaných prekladov do nemeckého a anglického jazyka.
 

Prenájmy automobilov

rent-car.jpg

Jednou z našich služieb je zabezpečovanie prenájmu automobilov takmer vo všetkých krajinách sveta. Potrebujete auto bezprostredne po Vašom prílete do zahraničia? Zabezpečíme Vám odovzdanie automobilu priamo na letisku podľa Vášho výberu (trieda, obsah, prevodovka, klimatizácia atď. ) aj v čase, kedy sú ostatné autopožičovne už zatvorené. Aj pristavenie automobilu pred hotel, kde budete ubytovaní, nebude pre nás problémom.
Prenájmy rokovacích miestností, VIP salónikov na letiskách

Zvažujete možnosť prenajať si na krátky čas rokovací salónik? Potrebovali by ste rokovať hneď po Vašom prílete na letisku? Povedzte nám o tom. Zabezpečíme Vám rokovací salónik pre Vami požadovaný počet osôb. Rokovací salónik Vám vieme zabezpečiť na hoteli, kde budete ubytovaní, na letisku, alebo v ktoromkoľvek inom mieste.
 

Komplexné cestovné poistenie

Počas Vašej pracovnej cesty Vás vieme aj poistiť pre prípad nepríjemných situácií, ktoré Vás môžu postretnúť. Zabezpečíme Vám :

24 hodinový poradenský servis

Naša cestovná kancelária Vám bude nápomocná pri podávaní rád a riešení akýchkoľvek problémov počas celého trvania Vašej pracovnej cesty. Non stop.

Dovolenka na Slovensku

Odporúčame

ApartmányVysokéTatry.sk www.dovolenky-lastminute.sk www.vt.sk